Halloween Locken

Filters

Sort by
Sort by:

51 products

Save €2,50
CURLSMITH | Hair Makeup Alle Farben - Vorteils-Bundle /3x 88ml Bundle CURLSMITH CURLSMITH | Hair Makeup Alle Farben - Vorteils-Bundle /3x 88ml Bundle CURLSMITH
CURLSMITH | Hair Makeup All Colors - Value Bundle /3x 88ml
Sale price€48,20 Regular price€50,70
CURLSMITH | Flawless Finish Hairspray - Strong Hold /237ml Spray & Refresh CURLSMITH CURLSMITH | Flawless Finish Hairspray - Strong Hold /237ml Spray & Refresh CURLSMITH
CURLSMITH | Flawless Finish Hairspray - Strong Hold /237ml
Sale price€25,00(€105,49/l)
CURLSMITH | Hair Makeup Alle Farben - Vorteils-Bundle /3x 88ml Bundle CURLSMITH CURLSMITH | Hair Makeup - Ruby /88ml Locken Gel CURLSMITH
CURLSMITH | Hair Makeup - Ruby /88ml
Sale price€16,90(€192,05/l)
CURLSMITH | Hair Makeup Alle Farben - Vorteils-Bundle /3x 88ml Bundle CURLSMITH CURLSMITH | Hair Makeup - Rose Gold /88ml Locken Gel CURLSMITH
CURLSMITH | Hair Makeup - Rose Gold /88ml
Sale price€16,90(€192,05/l)
CURLSMITH | Hair Makeup Alle Farben - Vorteils-Bundle /3x 88ml Bundle CURLSMITH CURLSMITH | Hair Makeup - Copper /88ml Locken Gel CURLSMITH
CURLSMITH | Hair Makeup - Copper /88ml
Sale price€16,90(€192,05/l)
Rainbow Curls | Mini Haar Clips 10er Pack Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Mini Haar Clips 10er Pack Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Limited Edition Hair Clip Gold
Sale price€9,90
Curl Bites | 396 Root Lift Brush Locken Accessoires Curl Bites Curl Bites | 396 Root Lift Brush Locken Accessoires Curl Bites
Curl Bites | 396 Root Lift Brush
Sale price€17,90
Plush | Small Silk Scrunchies Set of 3
Sale price€24,95
Rainbow Curls | Curly Hair Sectioning Clips Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Curly Hair Sectioning Clips Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Curly Hair Sectioning Clips
Sale price€12,00
CURLSMITH | Root Boost Uplifting Spray /177ml Spray & Refresh CURLSMITH CURLSMITH | Root Boost Uplifting Spray /177ml Spray & Refresh CURLSMITH
CURLSMITH | Root Boost Uplifting Spray /177ml
Sale price€25,95(€146,61/l)
Behairful Brush | Detangler Lockenbürste Accessoires Behairful Brush
Behairful Brush | Detangler Curling Brush
Sale price€38,95
Rainbow Curls | Locken Kamm Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Locken Kamm Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Curl Comb
Sale price€14,50
100% Pure Mulberry Silk Scrunchies Set of 3
Sale price€25,70
Rainbow Curls | Afro Pick (verschiedene Farben) Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Afro Pick (verschiedene Farben) Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Afro Pick (various colors)
Sale price€15,00
Plush | 100% Pure Mulberry Silk Headband
Sale price€24,99
Bounce Curl | Alkoholfreies Haarspray /177ml Spray & Refresh Bounce Curl Bounce Curl | Alkoholfreies Haarspray /177ml Spray & Refresh Bounce Curl
Bounce Curl | Alcohol-free hairspray /177ml
Sale price€27,50(€235,04/l)
Curly Hair Starter Tool Kit | Die perfekten Tools für Lockenköpfe Bundle Rainbow Curls Rainbow Curls | Detangling & Styling Bürste Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Detangling & Styling Brush
Sale price€15,00
Bouclème | Discovery Kit Locken Haarpflege-Sets Bouclème Bouclème | Discovery Kit Locken Haarpflege-Sets Bouclème
Bouclème | Discovery Kit
Sale price€58,00(€96,67/l)
Save €5,40
Jessicurl | Gelebration Spray /ab 59ml Spray & Refresh Jessicurl Jessicurl | Gelebration Spray /ab 59ml Spray & Refresh Jessicurl
Jessicurl | Gelebration spray / from 59ml
Sale priceFrom €11,90(€0,07/l)
Rainbow Curls | Clump & Define Verstellbare Oktopus Bürste Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Clump & Define Verstellbare Oktopus Bürste Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Clump & Define Adjustable Octopus Brush
Sale price€16,00
Bounce Curl | Define EdgeLift Brush Accessoires Bounce Curl Bounce Curl | Define EdgeLift Brush Accessoires Bounce Curl
Bounce Curl | Define EdgeLift Brush
Sale price€38,50
*Abo Reward* Plush | Satingefütterte Mütze mit abnehmbarem Bommel Locken Accessoires Plush *Abo Reward* Plush | Satingefütterte Mütze mit abnehmbarem Bommel Locken Accessoires Plush
Plush | Satin-lined hat with removable bobble
Sale price€33,90
Rainbow Curls | Limited Edition Hair Clip White Sparkles
Sale price€12,95
Rainbow Curls | Cotton Stirnband (in verschiedenen Farben) Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Cotton Stirnband (in verschiedenen Farben) Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Cotton Headband (in various colors)
Sale price€14,00
CHEY x Lockenbox | Haarparfüm /50ml Spray & Refresh CHEY
CHEY x Lockenbox | Hair Perfume / 50ml
Sale price€25,00(€500,00/l)
Curly Secret | Moisturizing Protection Spray - UV-Blocker /100ml Spray & Refresh Curly Secret Curly Secret | Moisturizing Protection Spray - UV-Blocker /100ml Spray & Refresh Curly Secret
Curly Secret | Moisturizing Protection Spray - UV blocker /100ml
Sale price€19,95(€199,50/l)
Bouclème | Foaming Dry Shampoo /100ml Trockenshampoo Bouclème Bouclème | Foaming Dry Shampoo /100ml Trockenshampoo Bouclème
Boucleme | Foaming Dry Shampoo /100ml
Sale price€26,00(€260,00/l)
Bouclème | Flexible Hold Hairspray /200ml Spray & Refresh Bouclème Bouclème | Flexible Hold Hairspray /200ml Spray & Refresh Bouclème
Boucleme | Flexible Hold Hairspray /200ml
Sale price€29,00(€145,00/l)
Rainbow Curls | Limited Edition Haarspange Karo Muster Locken Accessoires Rainbow Curls Rainbow Curls | Limited Edition Haarspange Karo Muster Locken Accessoires Rainbow Curls
Rainbow Curls | Limited Edition Hair Clip Check Pattern
Sale price€14,00
If you are within 10 Stdn. 50 Min. order
Line Icon Line Icon Line Icon
Ordered
Today
Sent
Delivered
Fast Free Shipping icon
Fast Free Shipping

From 65 € in DE

installment payment icon
installment payment

with Klarna

premium quality icon
premium quality

Official Brand Partner

Personal Support & Advice icon
Personal Support & Advice

Live Support or support@lockenbox.com

FAQ

Do you have any questions?

Our ultimate goal: to help you easily find your ideal curl routine.

Our support team of real curl experts is at your side.

Please send us an email to support@lockenbox.com and we will respond within 1-2 business days.

How long does shipping take?

Our products usually reach you within Germany within 1-3 working days after your order. For deliveries to countries outside Germany, the shipping time is usually 3-6 working days.

Please note that Saturdays, Sundays and public holidays are not working days.

In exceptional cases, such as during sales events or at Christmas time, there may be delays. Nevertheless, we always do our best to ensure that your order reaches you as quickly as possible.

Our packages are sent exclusively with DHL - whether within Germany or internationally.

Which countries do you ship to?

We deliver to all EU countries, the USA, Switzerland and Norway.

Can I have my order delivered to a Packstation?

Of course, that’s no problem for us.

Please note the correct information at packing stations.

1. Street field = write "Packstation"
2. House number field = three-digit number of your desired Packstation
3. Address supplement = your postal number

Then just add the postcode and the location of the Packstation – done!

What payment options are there?

Paypal
credit card
Klarna
Shop Pay
Apple Pay

Can I change my order or delivery address after placing an order?

Please write an email to support@lockenbox.com . We will try to adjust your order in time.

Please note: Depending on how far the fulfillment of your order is, it may be that we can no longer change your order because your package has already been processed. But we will do our best. 💪

Our customer service is available for you from Monday to Friday.

Ob auffällige Hair Makeups, kreative Hairstyles oder der perfekte Sleek Look – hier findest du alles für deinen Halloween Hair Look. Entdecke temporäre Haarfarben, Stylingprodukte und Accessoires, mit denen deine Curls dieses Halloween garantiert zum Hingucker werden. 🕸️